Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe


 

Systemy rolet:

 

Nadstawne:

- Classic (również z siatką przeciwinsektową)

- Termolux (również z siatką przeciwinsektową)

 

Zewnętrzne elewacyjne:

 

- Standard (również z siatką przeciwinsektową)

- Porto (również z siatką przeciwinsektową)

- Omega (również z siatką przeciwinsektową)

- Intermo (również z siatką przeciwinsektową)

 

 

RKS - rolokasety z twardego styropianu

 

 

Zabezpieczają przed słońcem, deszczem czy spojrzeniem ciekawskich sąsiadów. Spełniają istotną rolę w procesie oszczędzania energii, chronią przed hałasem i w specjalnym wykonaniu przed włamaniem. Wykonane są według standardów stawianych nowoczesnym elementom budowlanym, a świadectwa i atesty państwowe gwarantują całkowitą zgodność z obowiązującymi przepisami budowlanymi.


 

Zalety rolet:

 

 

IZOLACJA TERMICZNA - mieszkania najwięcej ciepła tracą przez drzwi i okna. Rolety zamontowane przez wyspecjalizowane firmy montażowe zmniejszą te straty nawet o 1/3, dzięki izolacyjnej warstwie powietrza utworzonej między roletą a oknem.

 

IZOLACJA AKUSTYCZNA - chcecie Państwo odizolować się od uciążliwego hałasu ulicy? Zdecydujcie się na rolety, ponieważ prawidłowo zamontowana roleta znacznie zwiększa izolację dźwiękową, w domu staje się ciszej i przytulniej.

 

BARIERA DLA INTRUZÓW - wzrastające zagrożenie przestępczością zmusza producentów różnego rodzaju systemów zabezpieczających do opracowywania coraz to nowych rozwiązań. Rolety łączące w sobie mocną, zamkniętą płaszczyznę z estetycznym wykonaniem, zamontowane przed oknem lub drzwiami zabezpieczają w znaczny sposób przed złodziejami. Wszystkie materiały stosowane do produkcji gwarantują dużą odporność na uderzenia, chronią przed wandalizmem.

 

KOMFORT I WYGODA - instalując rolety, mają Państwo prawo oczekiwać wysokiego komfortu obsługi. Dostosowując się do indywidualnych życzeń Klienta proponujemy optymalne rozwiązanie podnoszenia i opuszczania rolet tj. od podstawowego na pasek lub linkę poprzez mechanizmy korbowe do napędów elektrycznych z całą gamą przełączników, a także ze sterowaniem falami radiowymi. Napędy elektryczne, które w niewidoczny sposób wmontowane są w rurę nawojową, umożliwiają cichą i bezszelestną ich pracę. Zdalne sterowanie oraz wyłączniki zegarowe zapewnią komfortową obsługę rolet, a nawet ich podnoszenie i opuszczanie pod niobecność gospodarzy.

 

ROLOKASETY RKS - nowoczesna zabudowa - jeśli planujecie Państwo budowę domu, to z całą pewnością możecie oczekiwać od swojego architekta uwzględnienia zabudowy rolet już na etapie projektowania. Rolokasety RKS to nowoczesny element budowlany umożliwiający ukrycie mechanizmu rolet w konstrukcji muru. Prosta budowa umożliwia bezproblemowy montaż nie tylko przez wyspecjalizowane firmy budowlane, ale także przez indywidualnych inwestorów. Specjalnie przygotowany program produkcji stwarza możliwość zastosowania rolokaset do różnych grubości i rodzajów muru.

 

PROFILE PROWADNICE SKRZYNKI - do wszystkich rolet profile na pancerz wykonane są z aluminium lub PCV. Szeroka paleta kolorów sprawia, że rolety spełniają indywidualne wymagania estetyczne.

 

Katalog rolet

Copyright by Dyrygent - 2010